Утре завршува обврската за зимска опрема во возилата


12 копии

Урнебесно видео доаѓа од Штип. Група музичари се упатиле на отварањето на автопатот, но за нивната желба да засвират чочек ќе почекаат до година, така барем им ...
| | веќе видена | слични

Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози,додека во Маврово и на планинските превои Стража и Ѓавато има остатоци од кашест снег по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

овој возач веројатно ја промашил клучката. Тој решил да се врати назад, но во спротивна насока. Вистинска среќа е што нема посериозни последици од оваа ...
| | веќе видена | слични

Можеби и полицијата има поважни работи од тоа да внимава некој да не се движи во спротивна насока на автопат бидејќи видеото објавено на социјалните мрежи од ...
| | веќе видена | слични

Автопатот Миладиновци – Штип одамна веќе требаше да биде во функција. „Сето останато градежно до крајот на месецот ќе биде завршено и верувам дека во октомври ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Павле Давков, син на професорката Гордана Силјановска Давкова, актуелен кандидат за претседател од ВМРО ДПМНЕ, бил избран во два мандати во Управниот одбор на ...
сите 213 | | | веќе видена

Министерот за правда на САД, Вилијам Бар, објави дека истрагата на специјалниот советник Роберт Милер покажала дека за време на кампањата за претседателските ...
сите 144 | | | веќе видена

Ако не помине законот со кој ќе се реши статусот и ќе се продолжи работата на Специјалното јавно обвинителство се зголемува можноста земјава во јуни да не ...
сите 168 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Кристоф Кастање веќе нема авторитет, а тоа ги отежнува обидите на претседателот Макрон да најде конструктивен излез од кризата ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утре завршува обврската за зимска опрема во возилата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: