Дарја Глушакова, сопругата на фудбалерот на Спартак Москва, Денис Глушаков тврди дека нејзиниот сопруг планира да ја убие. Синокосата убавица тврди дека има ...
сите 25 | | | веќе видена

Фановите на Ники Минаж беа загрижени откако во јавноста се откри дека раперката е во врска со Кенет Пети, кој бил во затвор два пати. Според „ТМЗ“ тој се ...
сите 2 | | | веќе видена

Светската музичка атракција „Постмодерн џубокс“ на 14 декември ќе настапи во Скопје. Нивниот контрабасист Адам Кубота во интервју за „ Репортер “ вели дека се ...
сите 3 | | | веќе видена

„ Доле мора да се има копита, доле мора да се има радио активни чевли, така топучишта, кои што не одговараат со ништо„ – му пукна душата на Сергеј. Погледнете ...
сите 8 | | | веќе видена

Елеонора Милковиќ е атрактивната Македонка која учествуваше во едно од најпопуларните српски шоуа „Задруга“. Пред камерата на „Ексклузив“ таа зборуваше за сите ...
| | веќе видена

Гостин во „Лица“ со Анета Кочишки беше живата легенда, познатиот Др. Неле Карајлиќ, фронтменот на групата која што ја одбележа рок сцената во Југославија – ...
| | веќе видена

next