За прошетка низ мало италијанско гратче, 54-годишната Белучи не го предвидела ветерот, па високиот шлиц ги откри нејзините нозе. Моника Белучи обично се држи ...
сите 16 | | | веќе видена

По учеството во „Пинкови ѕвезди“, оваа година Адам Лабунски година учествуваше во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Во некој од претходните кругови, таткото ...
сите 29 | | | веќе видена

По неколкунеделно институционализирано лекување, поп-ѕвездата Бритни Спирс е видена на Велигден во друштво на своето момче и, како што пишува „Е онлајн” – ...
сите 27 | | | веќе видена

Пејачката Ана Бекута гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“, а во студиото друштво и правеше нејзиниот долгогодишен избраник Милутин Мркоњиќ –Мрка. На прашањето на ...
сите 6 | | | веќе видена

Џенифер Лопез неодамна сподели на Инстаграм фотографија на која е во минијатурно бикини, а истата е од филмот „Hustlers“. Филмот е според приказната на ...
сите 16 | | | веќе видена

Се наближува ова годинешното издание на „Евровизија“ кое ќе се одржи во Тел Авив, а наша претставничка ќе биде Тамара Тодевска со песната „Proud“. Тамара ...
сите 10 | | | веќе видена

Хрватската пејачка Нина Бадриќ веќе извесно време ужива на приватниот остров Некер на Карибите заедно со својата добра пријателка, Србинката Сандра Мељниченко ...
сите 8 | | | веќе видена

Бруклин Бекам (20) и неговата девојка, манекенаката Хана Крос се скараа во автомобилот. Иако веројатно мислеле дека никој не ги гледа, папараците ги снимиле, а ...
сите 13 | | | веќе видена

Од претходната година Сара Мејс и нејзиниот сопруг Димитар Атанасовски уживаат во нивната нова улога, односно станаа родители на веќе неколку месечната Илина. ...
сите 9 | | | веќе видена

Актерот Бранко Џуриќ Џуро соработувал со Анџелина Џоли во филмот „Во земјата на крвот и медот“, а во емисијата за својот филм зборуваше за познанството со ...
сите 7 | | | веќе видена

Аријана Гранде (25) официјално стана најмладиот изведувач на популарниот фестивал Коачела. Бијонсе е една од трите жени кои ја имаа оваа привилегија, но не им ...
сите 10 | | | веќе видена

Клиентите кои ги користеле услугите на девојките кои работат за најпознатиот српски макро Михаил Максимовиќ на сите можни начини се обидуваат да му пратат ...
сите 7 | | | веќе видена

Српскиот актер Игор Первиќ почина на 52 години, а неговите колеги и пријатели се простуваат од актерот. Познато е дека актерот бил во брак со Јелена Тински, ...
сите 16 | | | веќе видена

next