Актерката Сара Хиланд, која стана позната во серијата „Модерно семејство”, раскажува за својата агонија поврзана со болеста на бубрезите. Сара за американските ...
сите 2 | | | веќе видена

Својата кариера сопругата на Жељко Јоксимовиќ почнала да ја гради во 2001-ва година кога имала само 18 години. Јована со години работела на нејзиното ...
сите 7 | | | веќе видена

Заедничката фотографија на познатиот актер и пејачот предизвикала лавина од коментари на интернет. 66-годишниот Мики Рурк и 56-годишниот Ексл Роуз некогаш ...
сите 3 | | | веќе видена

Хрватската стриптизета и пејачка Нивес Целзијус со најновата своја фотографија на социјалните мрежи буквално ги „раздрма“ нејзините следбеници. Имено таа ...
сите 4 | | | веќе видена

Фолк дивата Цеца се труди својот приватен живот да го сочува далеку од очите на јавноста, а еден таков детаљ токму сега пејачката сподели со јавноста. Имено ...
сите 6 | | | веќе видена

Ена Попов, српската пејачка која пред десет години беше во реалното шоу „Големиот Брат“, прва во регионот имаше секс пред камери во реално шоу. Таа тогаш беше ...
сите 6 | | | веќе видена

Пејачот Дарко Лазиќ деновиве се наоѓа на терапија на Институтот за рехабилитација каде се опоравува од тешката сообраќајна несреќа. Здравјето на пејачот е ...
сите 8 | | | веќе видена

Иако парот никогаш не потврди дали гласините за свадба се вистинити тие заедно ја имаат 10 месечната ќерка Сторми. Но, дали тоа за Травис Скот е доволно добра ...
сите 3 | | | веќе видена

ТВ презентерката Татјана Стојановска со години важи за една од најубавите, најуспешните телевизиски лица. Татјана е со години пред екраните и камерите и ...
сите 6 | | | веќе видена

Фолк пејачката Гога Секулиќ денес на свет го донесе своето прво дете. Како што јавуваат српските медиуми, таа се породила во приватна болница во Цирих. ...
сите 7 | | | веќе видена

Српската пејачка Емина Јаховиќ откако се разведе од турскиот пејач Мустафа Сандал продолжи да живее во Истанбул, а сега со јавноста сподели и како изгледа ...
сите 5 | | | веќе видена

next