Хорхе Лоренцо се претвори во топ тема на денешната трка за Големата награда на Каталуња, откако на стартот на вториот круг успеа да исценира хаос при кој ...
сите 12 | | | веќе видена

Подобрете ги вашите фотографии со само една опција. HDR или High Dynamic Range, моментално е вообичаена опција на Android и iPhone телефоните и може да ви ...
сите 3 | | | веќе видена

На интернет протекле неколку официјални фотографии од луксузната купе-лимузина на BMW, пред најавената светска премиера на овој автомобил. “Gran Coupe” е ...
сите 6 | | | веќе видена

Ауди повлекува околу 2.000 примероци на својот нов електричен кросовер етрон поради можен ризик од пожар.Според компанијата, тие откриле потенцијално дефектна ...
сите 3 | | | веќе видена

Словенечкото дуо Рок Турк (возач) и Бланка Кацин (совозач), како и сите други рели тимови, несомнено се подготвуваат за куп работи поврзани со трката, возилото ...
| | веќе видена

next