По снимањето на наеговиот нов фил во Србија, Белград, сега Џони Деп се префрли во Црна Гора. Таму се снимаат сцени од истиот филм Минамата. Според медиумите во ...
сите 11 | | | веќе видена

Анџелина Џоли со нејзините четири деца се појави на премиерата на еден филм, а веднаш потоа сите почнаа да коментираат за нејзиниот изглед. Таа се појавила во ...
сите 24 | | | веќе видена

Некогашниот телохранител на Мајкл Џексон одговори на обвиненијата на Вејд Робсон и Џејмс Сејфчек велејќи дека овие двајца мажи лажат дека поп ѕвездата ги ...
сите 31 | | | веќе видена

Глумиците кои се во центар на скандалот околу запишувањето на децата во елити факултети со врски, сега се соочуваат со тужба во вредност од 500 милијарди ...
сите 34 | | | веќе видена

,,Во најдобар интерес на компаниите Ворнер Медија и Ворнер Брос, како и на нашите вработени и партнерите тој да се повлече од функцијата.” , изјави денеска ...
сите 12 | | | веќе видена

Семејството Вест уживаше во концертот по мисата во неделата. Иако Канје направи добра атмосфера на сцената, ѕвезда на денот беше неговата петгодишна ќерка Норт ...
сите 3 | | | веќе видена

Блогерката Луна Џогани сега е во емотивна врска со диџејот Марко Миљковиќ, а во минатото наводно според пишувањата на пинк.рс за малку ќе бил во врска со ...
сите 6 | | | веќе видена

Познатата пејачка, актерка и водителка Тијана Дапчевиќ отворено проговори на повеќе сензитивни животни теми, меѓу кои е и вонтелесното оплодување. - Мојата ...
сите 5 | | | веќе видена

Медисон има 11 години, а во училиште отишла во хеланки и во туника. Професорите ја избркале од час со објаснување дека не е прикладно облечена. Имено, поради ...
сите 5 | | | веќе видена

next