Вложиле голема сума пари, за на децата да им обезбедат убава иднина.Иако живета во луксузен комплекс, Јована и Жељко Јоксимовиќ им станало тесно со три деца, ...
сите 4 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша со писмо се обратила откако во јавноста испливале нејзините-порно фотографииАдвокатот Небојша Перовиќ го анализирал отвореното писмо кое Јелена ...
сите 108 | | | веќе видена

Неодамнешното бегство на Никола Војминовски и амнестијата на другите осуденици за 27 април, покажува дека затворите се изградени само за Албанците, и осудените ...
сите 59 | | | веќе видена

Прашањата за директен увид во сметките на носителите на јавни функции е затворено, Државната комисија за спречување на корупцијата ќе има право до директен ...
сите 139 | | | веќе видена

Центарот за управување со кризи (ЦУК), во координација со АРМ и со припадници на Црвениот Крст денеска со хеликоптер на Армијата им доставија прехранбени ...
сите 24 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ долго време, поточно 9 месеци апелираше дека е потребно итно формирање на антикорупциска комисија во Република Македонија. Денес се докажа дека ...
сите 139 | | | веќе видена

По скандалозните фотографии и видеа на балканската ѕвезда Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш кои се главна тема на Балканот свој коментар даде и Игор ...
сите 108 | | | веќе видена

Откако во јавноста испливале експлицитни фотографии на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, тој не сакал многу да се огласува иако Јелена изнела неколку ...
сите 108 | | | веќе видена

next