Овој твит посветен на Деа Ѓурѓевиќ ја згрози јавноста (ФОТО)


Српската тв водителка Деа Ѓурѓевиќ е тешко повредена во сообраќајна незгода која се случила вчера.На друштвените мрежи се појави скандалозен статус на корисник ...
| | веќе видена | слични

Српската водителка Деа која имаше несреќа по што автобус и ја откина раката но лекарите за среќа успејаа да ја спасат, е вистински борец и сега се чувствува ...
| | веќе видена | слични

Водителката на Утринска програма на „Пинк“, Деа Ѓурѓевиќ во четвртокот имаше тешка сообраќајна несреќа откако автобус и ја откина раката. По незгодата таа беше ...
| | веќе видена | слични

Тешко повредената водителка Деа од Србија на која во четвртокот по несреќа со нејзиниот автомобил, автобус и ја откина раката, по што со многу труд лекарите и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Водителката Деа Џурџевиќ успешно заздравува по тешката сообраќајна несреќа, а најновите снимки од лице место денес испливале во јавноста. На нив се гледа како ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Марија Димитријевиќ е девојката која меѓу првите притрчала да ѝ помогне на српската водителка Деа Ѓурѓевиќ, која доживеа тешка сообраќајна несреќа, кога ...
| | веќе видена | слични

Водителката на „Пинк“, Деа Ѓурѓевиќ, која пред два дена доживеа тешка нереќа, во која автобус и ја откина ракта, се уште е главна вест во регионот. Особено што ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Водителката на утринската програма на ТВ Пинк, Деа Ѓурѓевиќ, како што е веќе познато, завчера, четврток, 7 февруари, доживеа тешка сообраќајна несреќа на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Памела Андерсон беше гостинка на синоќешната вечера на фудбалскиот клуб Олимпик од Марсеј , каде се собирала помош за сиромашните деца од градот. наеднаш , во ...
сите 216 | | | веќе видена

Како исходот од првиот круг на македонските претседателски избори ќе влијае на политичките елити, на вториот круг, и воопшто на политичката ситуација во ...
сите 340 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски на трибина со младите истакна дека верува во нив и е убеден дека на 5 мај ќе знаат да го направат ...
сите 79 | | | веќе видена

Почна пријавувањето на болните и изнемоштени лица, кои во првиот круг на претседателските избори биле спречени да се пријават во Општинската изборна комисија. ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овој твит посветен на Деа Ѓурѓевиќ ја згрози јавноста (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: