Хит Портал

Јелена Карлеуша по секоја цена сака да го сочува бракот со Душко Тошиќ, па почна и да го уценува, пренесуваат српските медиуми.Српски Курир објави дека ...
сите 52 | | | веќе видена

Сопругот на пејачката Јелена Карлеуша е подготвен да ги исполни сите барања само да се разведе што поскоро од неа.Имено Душко никако неможе да премине преку ...
сите 52 | | | веќе видена

Откако имаше турбулетен период со секс скандалот и смртта на нејзината мајка Јелена Карлеуша беше помалку присутна на социјалните мрежи но секојдневно актуелна ...
сите 42 | | | веќе видена

Најголема утеха на Јелена Карлеуша во деновите по смртта на нејзината мајка Дивна бил сопругот Душко Тошиќ.Курир Старс екслузивно дознава и пренесува дека ...
сите 28 | | | веќе видена

Изминатиов период медиумите во регионот се преокупирани со Јелена Карлеуша. Првично беше актуелна со наводниот секс скандал со фудбалерот Огнен Врањеш, а потоа ...
сите 35 | | | веќе видена

Џеј Ло денес е една од најзодните дами на светот.Бујни облини, долга коса и изразени јаболчници се нешто што денеска е нејзин заштитен знак, но пред 30-тина ...
сите 18 | | | веќе видена

Сопственик на туристичка агенција за набљудување на делфини и китови од Калифорнија, Дејв Андерсон неодамна на YouTube објави импресивна снимка на миграција на ...
сите 6 | | | веќе видена

Управата на аеродромот на островот Пукет на Тајланд бара да се затвори дел од популарна плажа на островот од безбедносни причини.Наводно, туристите им пречеле ...
сите 4 | | | веќе видена

Како што пренесуваат српските медиуми во семејството Живоинвиќ почнаа расправиите околу првото внуче.Имено медиумите од извори блиски на семејството ...
сите 9 | | | веќе видена

Иако метеопатијата (метеоропатијата) е позната одамна,а современите истражувања официјално го потврдија огромното влијание на временските услови врз нашето ...
сите 2 | | | веќе видена

Нов скандал и нова „војна“ помеѓу Жељко Митровиќ газдата на телевизија „Пинк“ и пејачката Јелена Карлеуша.Откако пред само неколку месеци се смирија и Карлеуша ...
сите 60 | | | веќе видена

Ако малку прочепкаме во минатото, многу лесно можеме да дојдеме до заклучок дека модата некогаш, е повторно актуелна сега, а тоа најмногу се забележува по ...
сите 17 | | | веќе видена

Добро познатиот спот на Цеца за песната “Idi dok si mlad” каде таа има ултра кратка коса, деновиве доживеа големо враќање во јавноста, и тоа преку ...
сите 56 | | | веќе видена

next