• Vip Arena Skopje Sala BORIS Trajkovski
 • 21:00:00 , 17 Мар, 2018 до 01:00:00 , 18 Мар, 2018
 • Pragma music entertainment
 • 2443 доаѓаат, 4488 можеби
 • Настанот е завршен
 • Марија Шерифовиќ на голем солистички концерт за прв пат во Скопје!Билети на сите продажни места на КупиКартиЗаСе, Пола Југотон, Југотон, Цвеќара “Розе” – Веро2, како и онлајн на www.kupikartizase.com.

  Настани во близина (1км)

  2 Cellos во Скопје // 06.10.2018 // Вип Арена

  ПЛАНЕТАРНАТА МУЗИЧКА СЕНЗАЦИЈА 2 CELLOS КОНЕЧНО СО ГОЛЕМО АРЕНА ШОУ ВО СКОПЈЕ! Драги пријатели, Задоволство ни е да ви најавиме дека една од концертно ...
 • Boris Trajkovski Sports Center, Struga
 • 21:00:00 , 06 Окт, 2018 до 23:00:00 , 06 Окт, 2018
 • купете билети овде
 • Avalon Produkcija
 • 1146 доаѓаат, 4156 можеби