ЕУ му дава 14 домашни задачи на Балканот

3 копии
8 копии
2 копии

Координација на донаторите за Западен Балкан се одржува денеска во Брисел под покривителство на Регионалниот совет за соработка (РСС), на која се собрани сите ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
6 копии

ЕУ не смее да дозволи „ребалканизација“ на Балканот, па затоа Западниот Балкан мора да напредува на европскиот пат во име на безбедноста на континентот, оцени ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Принцот Хари и Меган Маркл присуствувале на славната "Royal Ascot" церемонија, односно коњските трки кои претставуваат еден од најважните настани во календарот ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕУ му дава 14 домашни задачи на Балканот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: