Тринаесетгодишно момче прободено со остар предмет

6 копии
3 копии
5 копии
4 копии

Вчера во Прилп се случила тешка сообраќајна несреќа во која минибус се судри со автомобил. МВР денеска излезе со детали околу несреќата во која биле повредени ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Синоќа во 22 часот и 10 минути на улица „Александар Македонски“ во Прилеп се случила сообраќајна незгода. Од МВР соопштуваат дека несреќата се случила помеѓу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 262 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 217 | | | веќе видена

Седница на која единствена точка на дневен ред е предлогот од претседателот на Собранието, Талат Џафери, за одземање на мандатот на Никола Груевски. Седницата ...
сите 73 | | | веќе видена

Данкан Лоренс и ја донесе победата на Холандија на Евросонг и тоа по цели 44 години. Интересно е дека пред финалето кладилниците на 24 – годишниот Холанѓанец ...
сите 237 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тринаесетгодишно момче прободено со остар предмет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: