ЛГ-телевизорот на собирање се појавува на пазарот годинава


Помина една година от кога беше прикажан 65-инчниот прототип на телевизор на собирање „ЛГ дисплеј“ на ЦЕС. А сега „ЛГ електроникс“ овој концепт на телевизори ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лас Вегас – 9 јануари 2019 – Компанијата „Самсунг Електроникс“ ( Samsung Electronics Co., Ltd. ) ја претстави новата генерација на наградуваниот Фемили Хаб ( ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Покрај новите микро ЛЕД димензии, облици и конфигурации кои ги поместуваат границите на традиционалните телевизиски дисплеи, компанијата Самсунг најави дека од ...
| | веќе видена | слични

Иако Samsung одлично се “држи” на пазарот со нивните QLED телевизори , сепак доколку се направо едно “НЗС” од сите факти и дискусии, може да се заклучи дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заедничкиот кандидат за претседател на државата, Стево Пендаровски, денеска се сретна со граѓаните на главниот град, Скопје. На средбите со граѓаните низ ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЛГ-телевизорот на собирање се појавува на пазарот годинава

Од:
До кого (е-маил):
Порака: