Рамадани: Србија води специјална војна против Косово, како во 90-тите

3 копии
2 копии

Косовските власти планираат да ги преземат специјалните единици на косовската полиција за преземање на фабриката Трепча во северниот дел на Косово, и тие ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

Оттука, ВМРО-ДПМНЕ нема никаков кредибилитет да зборува за Охридскиот регион после 11 години свесно уништување и загрозување на природното и културно ...
сите 77 | | | веќе видена

 На вчерашната седница на Владата беше усвоена измената на начинот за остварување на правото за користење на мерката 115 „Поддршка за активен женски член во ...
сите 52 | | | веќе видена

Лидерите на СДСМ и ДУИ, Зоран Заев и Али Ахмети за реконструкција на Владата прво ќе разговараат со сопартијците па потоа на лидерско ниво, ова вчера беше ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рамадани: Србија води специјална војна против Косово, како во 90-тите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: