Ексдиректор на основно училиште во Демир Хисар, незаконски склучил договор со агенција за обезбедување

3 копии

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Демир Хисар поднесе кривична пријава против 51-годишниот Ќ.Р. од село Слепче, демирхисарско, поради постоење ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Секторот за внатрешни работи Охрид поднесе кривична пријава против две девојки за злоупотреба на лични податоци.Во првиот случај, Л.Б.(29) од Вевчани во текот ...
| | веќе видена | слични

Секторот за внатрешни работи Охрид поднесе кривична пријава против Л.Б.(29) од Вевчани поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Секторот за внатрешни работи Охрид поднесе две кривични пријави поради „злоупотреба на лични податоци“. Имено кривична пријава е поднесена против 29- годишната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 262 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 217 | | | веќе видена

Седница на која единствена точка на дневен ред е предлогот од претседателот на Собранието, Талат Џафери, за одземање на мандатот на Никола Груевски. Седницата ...
сите 77 | | | веќе видена

Данкан Лоренс и ја донесе победата на Холандија на Евросонг и тоа по цели 44 години. Интересно е дека пред финалето кладилниците на 24 – годишниот Холанѓанец ...
сите 237 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ексдиректор на основно училиште во Демир Хисар, незаконски склучил договор со агенција за обезбедување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: