Мицкоски против бојкот: Му помагате на Заев


5 копии

Лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска се обрати до граѓаните кои планираат да ги бојкотораат претстојните претседателски избори кои се ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на опозицијата, Христијан Мицкоски, се огласи на Фејсбук и повика да не се бојкотираат изборите за претседател. - Вие кои цврсто заговарате бојкот, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Земјоделците се честити луѓе со гигантски срца, кои со сурова мака и пот се грижат за своите семејства и од мене ја имаат најголемата почит, напиша на Фејсбук, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Знам дека сте незадоволни и знам дека ве уценуваат со исплата на субвенции, со инспекции и разно разни проверки, ременот постојано го стегаат, но вие најдобро ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на вчерашниот централен митинг на партијата и претседателскиот кандидат Гордана Силјановска, меѓу другите, им упати ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Некои од најдобрите оперски пејачи во Русија се здружија и снимија топла музичка порака за поддршка на народот на Франција, кој тагува по катастрофалниот пожар ...
сите 671 | | | веќе видена

Победата на Пендаровски во првиот круг најавува уште поголема поддршка од граѓаните за концептот Заедно Напред во вториот круг, на 5-ти мај. Македонци, ...
сите 378 | | | веќе видена

Полицијата привела едно лице во гласачко место во кумановското село Тромеѓа кое го фотографирало гласачкото ливче, информираат од Општинската изборна комисија ...
сите 353 | | | веќе видена

Продолжува теренска вакцинација низ училиштата, медицински персонал ќе ги вакцинира оние што не ја примиле вакцината против ситни сипаници. Оваа одлука ја ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски против бојкот: Му помагате на Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: