Меган Маркл се породила во тајност?!


4 копии

Војвотката од Сасекс и принцот Хари пред неколку дена објавија дека деталите околу раѓањето на нивното прво дете ќе ги сочуваат во тајност и дека јавноста ќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Според досегашните резултати од обложувалниците во Британија, бебето на принцезата Меган Mаркл, и принцот Хари ќе биде девојче и ќе се вика Дајана. Oва е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Додека се исчекува раѓањето на првото дете на принцот Хари и Меган Маркл, британската јавност настојува да го открие полот и името на нероденото бебе. Ако им ...
| | веќе видена | слични

 Со нејзините татко, полусестра и полубрат таа денес е во многу лоши односи, но некогаш тие биле среќно семејство. Меган Маркл била безгрижно мало девојче кое ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Нема уште многу време до раѓањето на првото дете на Меган Маркл и Принц Хари. Пред една недела тие се преселија од палатата Кенсингтон во Фрогмор котиџ, дел од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Некои од најдобрите оперски пејачи во Русија се здружија и снимија топла музичка порака за поддршка на народот на Франција, кој тагува по катастрофалниот пожар ...
сите 670 | | | веќе видена

Победата на Пендаровски во првиот круг најавува уште поголема поддршка од граѓаните за концептот Заедно Напред во вториот круг, на 5-ти мај. Македонци, ...
сите 380 | | | веќе видена

Продолжува теренска вакцинација низ училиштата, медицински персонал ќе ги вакцинира оние што не ја примиле вакцината против ситни сипаници. Оваа одлука ја ...
сите 319 | | | веќе видена

Според обвинителството , вакви извици можеле да се чујат повече пати во текот на 23 неделниот непрекинат протест . Полицискиот синдикат излезе со остра осуда. ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меган Маркл се породила во тајност?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: