ЕКСКЛУЗИВНО СО БРЕНА:Пораките што ги добивав кога ми го киднапираа детето ме прогонуваат и денес


Од песната „Чачак, чачак“, која водителот Минимакс ја пуштил во емисија сакајќи да се пошегува со нејзината облека или со изгледот, па до денес балканската ...
| | веќе видена | слични

Во кошула со дизајнерски потпис на Версаче, ѕвонести фармерки и каубојски чизми, Лепа Брена се појави на денешната прес-конференција во Скопје со која го ...
| | веќе видена | слични

Балканската фолк-ѕвездата Лепа Брена денеска е во Скопје за да го најави големиот концерт со кој на 15 декември ќе одбележи 35 години од нејзината кариера. ...
| | веќе видена | слични

Оние кои лично ја познаваат Брена велат дека таа знае да биде многу строга, но и правична и дека е секогаш подготвена да помогне. Тоа го потврди и нејзината ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Тамара ја сподели фото-приказната за создавањето на фантастичниот, смарагдно зелен фустан кој го носеше на евровизиската сцена. Дело на Александар Ношпал, за ...
сите 461 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде променливо облачно, попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, особено во источните делови, ...
сите 209 | | | веќе видена

Шефот на државата Стево Пендаровски и претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Талат Џафери на денешната средба го посочиле значењето на ...
сите 221 | | | веќе видена

Хајнц Кристијан Штрахе, заменик на австрискиот премиер Себастијан Курц, во саботата ја понуди својата оставка со цел да се спречи распадот на коалициска влада ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕКСКЛУЗИВНО СО БРЕНА:Пораките што ги добивав кога ми го киднапираа детето ме прогонуваат и денес

Од:
До кого (е-маил):
Порака: