Бркотница во Скопје - Додека бегал од полицијата удрил три возила, три лица во болница

По полициската потера, вчера околу 17.00 часот на булеварот „Александар Македонски“ полициски службеници го лишиле од слобода и привеле во Полициската станица ...
| | веќе видена | слични
3 копии
6 копии
3 копии
2 копии
4 копии

Полицијата вчера околу 17 часот на булеварот Александар Македонски го уапсила Н.Ќ.(36) од Скопје осомничен за одземање патничко возило и предизвикување ...
| | веќе видена | слични

Скопјанец украл автомобил па направил сообраќајка по полициската бркотница низ скопската населба Автокоманда. Полицијата вчера околу 17 часот на булеварот ...
| | веќе видена | слични

Вчера околу 17.00 часот на булеварот „Александар Македонски“ полициски службеници го лишиле од слобода и привеле во Полициската станица Гази Баба, Н.Ќ.(36) од ...
| | веќе видена | слични

Вистинска полициска потера се случувала вчера во Скопје откако Н.Ќ (36) одзел патничко возило при што предизвикал сообраќајна незгода и прегазил полицајци. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 183 | | | веќе видена

Британската конзервативна партија ќе избира нов лидер меѓу Борис Џонсон и Џереми Хант, кој ќе биде и нов премиер на државата.По серијата гласања, Џонсон и Хант ...
сите 105 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 12 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бркотница во Скопје - Додека бегал од полицијата удрил три возила, три лица во болница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: