Јуве на состанок со Жоао Феликс, Дибала ќе биде „испратен“ во Баерн?


3 копии

Бенфика ја одби понудата на Јувентус да го продаде играчот од средниот ред, Жоао Феликс, објавија португалските медиуми. Според „О Јого“ шампионот на Италија ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањата на „Тутоспорт“, спортскиот директор на Јувентус, Фабио Паратичи во следните 24 часа ќе има средба со Жорж Мендеш на која ќе се разговара за ...
| | веќе видена | слични

Според шпанскиот весник „АС“, Јувентус и Бенфика ќе се сретнат на состанок, а главна тема ќе биде младата ѕвезда на португалскиот клуб, Жоао Феликс. Јувентус ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Младиот португалски фудбалер, Жоао Феликс оваа сезона е вистинска сензација во светот на фудбалот. Овој 19-годишен фудбалер е вистинско откритие во дресот на ...
| | веќе видена | слични

Бенфика ја оправда фаворитската улога против Сетубал и со победата од 4:2 се врати на врвот на табелата во портуалското првенство, а покрај шесте постигнати ...
| | веќе видена | слични

Младиот фудбалер на Бенфика, Жоао Феликс е еден од најпосакуваните фудбалери кај европските гиганти, но сега Португалецот тврди дека успехот на теренот му ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Aргентинскиот напаѓач Паоло Дибала на крајот на оваа сезона би можел да го напушти Јувентус, шпекулираат медиумите во Италија. Дибала оваа сезона во Јувентус ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Некои од најдобрите оперски пејачи во Русија се здружија и снимија топла музичка порака за поддршка на народот на Франција, кој тагува по катастрофалниот пожар ...
сите 670 | | | веќе видена

Новиот претседател на Република Северна Македонија ќе се избира во вториот круг, бидејќи ниту еден од тројцата кандидати на вчерашното гласање не освои ...
сите 383 | | | веќе видена

Продолжува теренска вакцинација низ училиштата, медицински персонал ќе ги вакцинира оние што не ја примиле вакцината против ситни сипаници. Оваа одлука ја ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јуве на состанок со Жоао Феликс, Дибала ќе биде „испратен“ во Баерн?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: