Huawei P20 и P20 Plus одобрени и од TENNA


3 копии

По P20 Plus и P20 Lite, се појавија и фотографии од изгледот на P20. Да погледнеме:. Повторно, на задната страна се забележуваат три камери, но за разлика од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 238 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 208 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Huawei P20 и P20 Plus одобрени и од TENNA

Од:
До кого (е-маил):
Порака: