HongMeng софтверите се веќе испорачани со милиони Huawei телефони


2 копии
2 копии
2 копии

Изјавата на американскиот министер за финансии, Стивен Мнучин, според која ограничувањата што ги наметна администрацијата на претседателот Доналд Трамп кон ...
| | веќе видена | слични

Забраната што ја потпиша претседателот Доналд Трамп во мај, би можела да има лоши последици за САД. Потсетуваме дека со тој договор се забранува работење со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 183 | | | веќе видена

Британската конзервативна партија ќе избира нов лидер меѓу Борис Џонсон и Џереми Хант, кој ќе биде и нов премиер на државата.По серијата гласања, Џонсон и Хант ...
сите 105 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 12 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

HongMeng софтверите се веќе испорачани со милиони Huawei телефони

Од:
До кого (е-маил):
Порака: