В понеделник без струја делови од Кисела Вода и Студеничани

6 копии

Центарот за управување и контрола на сообраќајот на Град Скопје, ги известува сите учесници во сообраќајот дека денеска, четврток екипите на ЈП Улици и патишта ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Корисниците од улиците „Сердарот“ и „Ратко Митровиќ“ и целиот реон кај ТИПО и Туланата во Општина Кисела Вода утре од 8:30 до 15:00 часот ќе останат без ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Останато

Памела Андерсон беше гостинка на синоќешната вечера на фудбалскиот клуб Олимпик од Марсеј , каде се собирала помош за сиромашните деца од градот. наеднаш , во ...
сите 216 | | | веќе видена

Како исходот од првиот круг на македонските претседателски избори ќе влијае на политичките елити, на вториот круг, и воопшто на политичката ситуација во ...
сите 340 | | | веќе видена

Почна пријавувањето на болните и изнемоштени лица, кои во првиот круг на претседателските избори биле спречени да се пријават во Општинската изборна комисија. ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

В понеделник без струја делови од Кисела Вода и Студеничани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: