Galaxy Note 10 Pro ќе биде новиот член во Samsung Note семејството


Нема сомнеж дека Самсунг наскоро ќе го претстави новиот Galaxy Note 10, но тоа најверојатно нема да биде се. Како што пренесува “TechRadar”, се споменува уште ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Samsung со новата Galaxy S10 серија заврши добра работа. Иако има понекои критики за уредите, тие се сепак ретки. Ако се суди според бројните рецензии ширум ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Некои од најдобрите оперски пејачи во Русија се здружија и снимија топла музичка порака за поддршка на народот на Франција, кој тагува по катастрофалниот пожар ...
сите 716 | | | веќе видена

Новиот претседател на Република Северна Македонија ќе се избира во вториот круг, бидејќи ниту еден од тројцата кандидати на вчерашното гласање не освои ...
сите 346 | | | веќе видена

Од Здравствениот дом Скопје очекуваат тие да бидат опфатени  во текот на оваа недела . Од утрово вакцинацијата започна во основното учлиште Јан Амос Коменски ...
сите 300 | | | веќе видена

Според обвинителството , вакви извици можеле да се чујат повече пати во текот на 23 неделниот непрекинат протест . Полицискиот синдикат излезе со остра осуда. ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Galaxy Note 10 Pro ќе биде новиот член во Samsung Note семејството

Од:
До кого (е-маил):
Порака: