Taткото ја претепал зошто го нервирала, мајката лажела дека починала од вирус

Дваесет идвегодишниот Ферди Јашари од Земун, Србија е уапсен за убиство на петмесечната ќерка Леонора, која ја претепал до смрт во семејната куќа. Убиството е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Србинот кој си ја уби петмесечната ќерка Леонора, рекол дека не знае зошто го направил тоа, се разбудил и го нервирало нејзиното плачење. Тој кажал дека и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Дваесет и седум годишен маж од Земун е уапсен поради сомнение дека ја убил својата 5-месечна ќерка нанесувајќи ѝ тешки повреди со удари од кои несреќното дете ...
| | веќе видена | слични

Останато

Директорот на скопскиот затвор „Шутка“, Гоко Котевски реши да се повлече од функцијата откако премиерот побара негова одговорност поради инцидентот во кој беа ...
сите 476 | | | веќе видена

Кандидатката за претседател на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска ги повика подржувачите да излезат во канцелариите на ДИК и да си направат селфи како потврда ...
сите 212 | | | веќе видена

Времето во Македонија е облачно со повремени врнежи од снег, претежно со слаб, а во западните и јужните делови на места со умерен интензитет. Дува засилен, на ...
сите 216 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе им се исплатата дополнителни финансиски средства на медицинските лица кои останале повеќе од редовното ...
сите 172 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст“ што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 76 | | | веќе видена

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно имунитетни прашања денеска напладне ќе ја продолжи расправата за одземање на имунитетот на пратеникот од ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Taткото ја претепал зошто го нервирала, мајката лажела дека починала од вирус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: