Повеќе вести како оваа (25)


Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. ...
| | веќе видена | слични

Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. Откако се објавени ...
| | веќе видена | слични

Алекс Родригез на 9- ти март и подари огромен дијамантски прстен и ја побара за жена двојата девојка Џенифер Лопез. Меѓутоа само неколку дена подоцна , ...
| | веќе видена | слични

Пред две недели поранешниот играч на бејзбол Алекс Родригез ја запроси латино дивата Џенифер Лопез. Потоа, неговиот колега Хозе Канско преку социјалните мрежи ...
| | веќе видена | слични

Актерката и пејачка Џенифер Лопез беше на седмото небо, кога нејзиниот партнер, Алекс Родригез, ја побара за жена на одмор, а прекрасните вести веднаш им ги ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез со носи свршеничкиот прстен од Алекс Родригез, но жестоко се шират гласините за неговото неверство. Хосе Кансеко, бејзбол играч, пред некој ден ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез не може долго време да остане сама. Деновиве стана јасно дека пејачката и актерка има романса со безбол играчот Алекс Родригез. Двајцата се заедно околу еден месец. Изгледа тие не губат време, бидејќи веќе биле пресретнати додека се одмораа на Бахамите, пишува OK Magazine. Излегува дека поп дивата целосно заборавила на помладиот колега Дрејк, со кого имаше кратка љубовна афера. Исто според изданието, Лопез веќе успеала да го запознае Родригез со двете деца. И четворицата биле забележани заедно во Мајами. Оттаму двојката заминала за Бахамите. Фотографи ги виделе на аеродромот, а подоцна тие се качиле на моторен чамец и направиле круг низ островите. Алекс и Џенифер исто така го посетиле домот на пријатели. Сè уште не се знае до кога ќе трае романтичното патување, забележува извор близок до ѕвездите.
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез се омажи со своето момче, Алекс Родригез. Само неколку недели по славењето на нивната втора годишнина, пејачката и поранешниот играч на бејзбол ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез му е најголемата поддршка на Алекс Родригез. 48-годишната пејачка го проследи бејзбол натпреварот помеѓу Лос Анџелес Доџерс и Џиновите од Сан Франциско, за кој Алекс влезе во улога на коментатор. Атрактивната ѕвезда изгледаше прекрасно во розова комбинација и бежово палто. Парот беше фотографиран по завршувањето на мечот кога се упатуваше на вечера.
| | веќе видена | слични

Латино дивата често објавува фотографии од своето извајано тело на социјалните мрежи, но во реалноста работите не изгледаат баш така. Џенифер Лопез сликана е ...
| | веќе видена | слични

Латино дивата Џенифер Лопез се труди да изгледа секси за своето ново момче. Четириесет и седум годишната пејачка и бејзбол играчот, Алекс Родригез, беа излезени на интимна вечера во Мајами. Она што падна во очи несомнено е малото бело фустанче во кое се стегна Џеј Ло. Лопез сака вниманието на помладиот Родригез да биде насочено само кон неа, па затоа носи парчиња облека во кои ќе изгледа како жешка мама.
| | веќе видена | слични

Латино дивата Џенифер Лопез од минатата година е во среќна врска со бејзбол играчот Алекс Родригез. Изгледа дека после трите пропаднати бракови, Џенифер Лопез ...
| | веќе видена | слични

Бившата бејзбол ѕвезда, Алекс Родригез, прв пат јавно проговори за својата врска со латино дивата Џенифер Лопез, на гостувањето во емисијата The View, каде откри дека тој и пејачката одлично си поминуваат во заедничкото време како пар. Лопез има ќерка и син од бракот со Марк Ентони , а нејзиното ново момче вели дека таа е прекрасна мајка. „Таа е неверојатна девојка. Една од најпаметните луѓе кои сум ги запознал и неверојатна мајка“, изјави Родригез . Но, неговите пофалби не престанаа тука, па тој додаде дека неговата девојка е едноставна личност која сака едноставни ствари, како и дека семејството за неа е многу важно. LOVE IS IN THE AIR! @AROD dishes on his relationship with @JLO — and we’re loving the sound of “JROD!” pic.twitter.com/dM7QTlWlpO — The View (@TheView) March 31, 2017 И покрај тоа што има 47 години, Џенифер Лопез и понатаму изгледа одлично, редовно вежба и на драго срце ги покажува своите заводливи облини на социјалните мрежи, но и на настапите во живо. Сепак, нејзиниот дечко открива дека ...
| | веќе видена | слични

  Познатиот бејзбол играч Алекс Родригез и пејачката Џенифер Лопез - Џеј Ло, се верија после сериозна врска од 2 години.  Иако досега имаше многу гласини за ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...