Повеќе вести како оваа (25)

Алекс Родригез на 9- ти март и подари огромен дијамантски прстен и ја побара за жена двојата девојка Џенифер Лопез. Меѓутоа само неколку дена подоцна , ...
сите 34 | | | веќе видена

Џенифер Лопез се омажи со своето момче, Алекс Родригез. Само неколку недели по славењето на нивната втора годишнина, пејачката и поранешниот играч на бејзбол ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. ...
| | веќе видена | слични

Се шпекулираше дека вереникот на Џенифер Лопез не и е верен и дка имал афера со поранешната сопруга, но пејачката врди дека го познава Алекс Родригез. „Јас ...
| | веќе видена | слични

Се шпекулираше дека вереникот на Џенифер Лопез не и е верен и дка имал афера со поранешната сопруга, но пејачката врди дека го познава Алекс Родригез. „Јас ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот играч на бејзбол Алекс Родригез се сврши со својата долгогодишна девојка, светската музичка ѕвезда џенифер Лопез. Чинот на нивната свршувачка се ...
| | веќе видена | слични

Откако лавина од шпекулации ги преплавија медиумите дека само што се верија, нината свршувачка е во криза, Џенифер Лопез објави серија фотографии како опуштено ...
| | веќе видена | слични

Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. Откако се објавени ...
| | веќе видена | слични

Бејзбол легендата Алекс Родригез ја запроси Џенифер Лопез на 9 март со дијамантски прстен од 16 карати што се проценува дека вреди 4,5 милиони долари, додека ...
| | веќе видена | слични

Латино дивата Џенифер Лопез се сврши со поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез, со кого е во врска две години. Имено, Хосе Канеско, исто така, поранешен ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез со носи свршеничкиот прстен од Алекс Родригез, но жестоко се шират гласините за неговото неверство. Хосе Кансеко, бејзбол играч, пред некој ден ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја прославија свршувачката на плажа на Бахамите каде уживаа во сонцето и морето. И додека уживаа на плажата . Џенифер го мачкаше ...
| | веќе видена | слични

Алекс Родригез на 9ти март ја побара за сопруга Џенифер Лопез со која е во врска од февруари 2017 година. Со денови се зборува за свршувачкиот прстен на ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...