За Забава

Џулија Робертс плени со својот шарм и блескава насмевка каде и да се појави. 50-годишната актерка мамеше воздишки на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во ...
сите 14 | | | веќе видена

Третата генерација од најбрзи Audi автомобили и еден од најдобрите суперспортски автомобили е пред врата, а во јавноста произлегоа некои новости. Првата новост ...
сите 3 | | | веќе видена

Откако Дени Бојл го напушти проектот, 25-от Џејмс Бонд филм се соочува со нови проблеми. Снимањето најверојатно ќе се одложи, а тоа е поради други обврски на ...
сите 2 | | | веќе видена

Ариго Саки ја критикуваше играта на италијанската репрезентација против Полска, но и истакна дека на Балотели му недостасува интелигенција. Италија и Полска ...
сите 54 | | | веќе видена

Маурицио Сари, откако го презеде Челзи го препороди клубот. Сините ги забележаа сите победи до сега, а немаат намера да запрат тука. Сари минатата сезона ја ...
сите 8 | | | веќе видена

Од таборот на аргентинската репрезентација потврдија дека Пауло Дибала ќе го пропушти натпреварот против Гватемала. Се очекуваше играчот на Јувентус да игра ...
сите 32 | | | веќе видена

Од Apple објавија дека некои „осмици“ имаат фабрички грешки кои што можат да предизвикаат проблеми во работата. Иако не станува збор за некаков голем проблем ...
сите 86 | | | веќе видена

Паметните телефони на Huawei оствариле одлични резултати на клучните пазари во Кина и западна Европа. Од кинеската компанија се пофалија дека во првите 5 ...
сите 10 | | | веќе видена

next