Неверојатен тимски дух владее во селекцијата на Данска во текот на овие мундијалски денови... Сопругата на дефанвивецот Јонас Кнудсен се породила неколку ...
сите 26 | | | веќе видена

Интер го договорил трансферот на Раџа Најнголан, пренесуваат медиумите на „чизмата"! Рома ќе добие 24.милиони евра за „Нинџата" во кеш, бекот Давид Сантон, и ...
сите 28 | | | веќе видена

Со оглед на тоа дека трите наши клубови во ЛЕ ќе играат на Арената, и со оглед на тоа дека сите три прво ќе гостуваат, мораше УЕФА да се вмеша и да даде свој ...
сите 63 | | | веќе видена

Откако Палермо не успеа да се врати во Серија А, стана повеќе од јасно дека еден од двата македонски репрезентативци ќе го напушти сицилијанскиот тим. Во текот ...
сите 28 | | | веќе видена

next