СпортМ

Поранешниот шеф на скаутскиот оддел за млади таленти на Манчестер Јунајтед, Дерек Ленгли оцени дека во клубот има многу некомпетентни луѓе, посочувајќи примери ...
сите 4 | | | веќе видена

Ако им се верува на англиските медиуми, тогаш актуелниот европски клупски шампион, тимот на Реал (М), ќе излезе како победник кога е во прашање трката по ...
сите 16 | | | веќе видена

Англискиот премиерлигаш Ливерпул ја разгледува можноста да го купи офанзивниот фудбалер на Борусија Менхенгладбах, Торган Азар. Според „Ливерпул Ехо“, клубот ...
сите 32 | | | веќе видена

next