Репортер

Поп-ѕвездата Каролина Гочева вечерва заедно сo оркестарот на македонската филхармонијата, направи вистиска концертна журка. Во преполнаta сала во Македонската ...
сите 14 | | | веќе видена

Џорџ Клуни, Бред Пит и Роберт Дениро го поддржале протестот против плановите на организаторот на Оскар, наградите за најдобра фотографија, монтажа и некои ...
сите 14 | | | веќе видена

Крофните во форма на срце можевте да ги направите за вашите пријатели и блиски лица. Овие крофни во форма на срце стојат меки дури и по неколку дена. Состојки: ...
сите 103 | | | веќе видена

Крузер од Норвешка со околу 1000 патници поради механички проблеми, удрил во пристаништето на Порторико и целосно ги потопил столбчињата наменети за да се ...
сите 4 | | | веќе видена

Авион на компанијата Lajon er ја промашил пистата за време на слетувањето во Понтианак во Индонезија. Авионот во моментите кога ја допрел пистата, паднал на ...
сите 4 | | | веќе видена

Валери Рејес (24) од Њујорк се фотографирала со својот дечко Хавијер да Силва Рохас во аптека, а направеното селфи и било последното нешто што девојката го ...
сите 32 | | | веќе видена

Рејчел Џонсон, сестрата на конзервативниот пратеник Борис Џонсон, во емисијата The Pledge се појавила голаи на тој начин вели ќе се бори за Британија остане во ...
сите 18 | | | веќе видена

Ема Коронел сопругата на најозлогласениот нарко шеф во светот Ел Чапо Гузман, постојано била на судењата на нејзиниот сопруг во судницата во Њујорк. Ема вели ...
сите 40 | | | веќе видена

Актерката Џенифер Анистон и нејзината колешка и блиска пријателка Кортни Кокс, избегнале страшна несреќа, откако приватниот авион со кој требало да отпатуваат ...
сите 4 | | | веќе видена

Ким Кардашијан секојдневно вежба со личниот тренер Мелиса Алкантром, со цел да добиде совршен стомак. Мелиса вели дека Ким станува во раните утрински часови ѝ ...
сите 23 | | | веќе видена

Пејачката Викторија Лоба реши за краток период да го намали обемот на струкот ѝ колковите. Таа сè пофали посетила специјалист каде била подложна на третман за ...
сите 2 | | | веќе видена

next