Попара

Фризерите советуваат кој е совршениот тајминг за средување на фризурата. Косата е еден од главните beauty императиви на секоја жена и вечен извор на ...
сите 6 | | | веќе видена

Џорџина Родригез ужива во луксузот, а најновата фотографија на Instagram испровоцира многумина. Џорџина Родригез ужива луксузот, а најновата слика на ...
сите 92 | | | веќе видена

Целиот процес траел околу дваесет дена! Додека сопругата и ќерката биле на одмор, еден човек одлучил да ги изненади. Целиот процес го снимил со камера, а ...
сите 2 | | | веќе видена

Ученик му го земал дневникот, а потоа почнал да бега со него. Потоа неколку пати му го подаде дневникот, за повторно да го тргне додека неговите другари ...
сите 4 | | | веќе видена

Креативниот директор Шанел, во последниве месеци, ретко се појавуваше во јавноста, а на последната ревија во Париз тој воопшто и не дојде. За прв пат по речиси ...
сите 68 | | | веќе видена

Едно лице е во критична состојба, додека три лица се со полесни повреди. Спасувачките екипи спасија чеворица скијачи кои во вторникот беа затрупани од лавина, ...
сите 23 | | | веќе видена

Некои работи можат да се поправат, но проверете дали се сложувате во кревет. Можеби на почетокот мислевте дека тој е совршениот човек за вас, но кога дојдовте ...
сите 5 | | | веќе видена

next