Оф Нет

Прво финале на дебитанти, прво финале на две француски екипи. Големиот меч за титула во „Ланксес Арена“ почна мошне израмнето - двете француски екипи се бркаа ...
сите 81 | | | веќе видена

Не само што повеќе луѓе од земјите членки сметаат дека ЕУ се движи во погрешна насока туку постои и сериозна недоверба дека со избори тој правеец може да се ...
сите 3 | | | веќе видена

Вардар одигра бледо во првите 30 минути, пред се во нападот каде немаа одговор за цврстата одбрана на Французите. Недостасуваше организација во играта и ...
сите 81 | | | веќе видена

Иако за конкретни луѓе кои ги знаеме тоа ќе ни остане вечна дилема, на поопшто ниво стигнуваат некои објаснувања. Од една страна, можно е да имаме голем мозок ...
| | веќе видена

Еден од најголемите поборници во ЕУ за интернет приватност и заштита на податоците на корисниците во петокот поднесе 4 тужби, од кои три ќе завршат на адреса ...
сите 68 | | | веќе видена

next