Голем систем на батерии, кој служи за спречување на пореметувања и недостатоци при снабдувањето со струја, како и за стабилизација на електроенергетскиот ...
сите 30 | | | веќе видена

Извршниот директор на Facebok, Марк Закерберг, вчера сведочеше пред Европскиот парламент, каде им се извини на пратениците поради злоупотребата на личните ...
сите 40 | | | веќе видена

HTC U12 Plus официјално беше претставен и е најдобриот смартфон на компанијата за оваа година. Да погледнеме што го прави толку посебен:. 1. Edge Sense 2: Нова ...
сите 38 | | | веќе видена

Да речеме дека следите профили на Instagram кои се досадни. Што е до вас, нивните постови ја загадуваат вашата страна, но сепак сакате од време на време да го ...
сите 6 | | | веќе видена

next