Да бидете успешен мора да поседувате ментална и физичка снага и да бидете спремен за сите предизвици. Тоа навистина не е лесно како што изгледа. Притисокот во ...
сите 6 | | | веќе видена

Денеска нашиот тим имаше можност да разговара со Владимир Цветиновски, основач и сопственик на агенцијата Market Vision. Како се роди љубовта кон маркетингот? ...
| | веќе видена

next