Играчот од средниот ред на Барселона, Филипе Кутињо, може да се пресели од „Камп ноу“ во Челзи во текот на летото, објави Калчомеркато. 26-годишниот бразилски ...
сите 39 | | | веќе видена

Новиот претседател на Република Северна Македонија ќе се избира во вториот круг, бидејќи ниту еден од тројцата кандидати на вчерашното гласање не освои ...
сите 346 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе бидете објективни и разумни, па секоја донесена одлука ќе испадне дека е правилна. Голем дел од енергијата ќе ја посветите на ...
сите 70 | | | веќе видена

next